Drugie życie akcesoriów do laptopów. Sprzęt poleasingowy od AMSO

Chcesz wyposażyć swój laptop w dodatkowe akcesoria? A może szukasz oryginalnego osprzętu, ale nie chcesz wydawać na to zbyt dużej ilości pieniędzy? W takim wypadku koniecznie zainteresuj się ofertą na używane produkty do laptopów od sklepu AMSO. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się więcej o zaletach takiego rozwiązania!

Używane baterie do laptopów – idealne na zapas

Baterie są akcesoriami, które zużywają się bardzo szybko. Czasem już po paru miesiącach intensywnego użytkowania laptopa można zauważyć, że bez zasilania działa on zdecydowanie krócej niż na początku. Zakup nowej baterii może rozwiązać ten problem, ale to drogie wyjście i sprawdzające się tylko przez krótki czas.

Alternatywą są używane baterie do laptopów dostępne w niskich cenach. Nie należy jednak korzystać z nich zamiast starego egzemplarza, tylko traktować je jako zapas. W ten sposób używając  laptopa na przykład w podróży, nie musisz szukać gniazdka. Zamiast tego w odpowiednim momencie możesz po prostu wymienić baterię i pracować dalej przez kolejne godziny.

Używane baterie do laptopów nie są tak wydajne, jak nowe egzemplarze, ale przed trafieniem do sprzedaży przechodzą badania techniczne. Kupując je w sklepie amso.pl możesz mieć pewność, że zachowują minimum 70% swojej początkowej pojemności. Dzięki temu zapewniają bardzo przyzwoity czas pracy.

Duży wybór różnych modeli dostępnych w AMSO sprawia, że nie będziesz mieć problemu ze znalezieniem egzemplarza idealnie pasującego do Twojego laptopa. Przekonaj się sam!

Używana stacja dokująca do Twojego laptopa

Trudno znaleźć inne tak popularne akcesoria do laptopów, jak stacje dokujące. Zapewniają ogromną funkcjonalność poprzez dostęp do wielu dodatkowych portów. Dzięki temu możliwe jest podłączenie do przenośnego komputera znacznie większej liczby dodatkowych sprzętów.

Używana stacja dokująca to bardzo tanie rozwiązanie. W sklepie AMSO można dostać taką już za kilka złotych. Wszystkie modele są w pełni sprawne technicznie, a każdy z dostępnych portów jest w pełni funkcjonalny.

Jeżeli decydujesz się na zakup używanych  komponentów, pamiętaj o tym, że używana stacja dokująca sprzedawana jest zazwyczaj bez kabla zasilającego. Ten będziesz musiał nabyć osobno.

Markowe zasilacze do laptopów – najlepsze rozwiązanie

Ładowarki do laptopów to kolejny obok baterii osprzęt, który bardzo często zawodzi. Przetarcia na kablach i inne obciążenia sprawiają, że czasem po prostu odmawiają posłuszeństwa. Markety oferują uniwersalne zamienniki w dobrych cenach, ale jakość ich wykonania pozostawia wiele do życzenia, przez co działają bardzo słabo.

Najlepszym rozwiązaniem są używane, ale oryginalne zasilacze do laptopów. Dostaniesz je w bardzo atrakcyjnych cenach w sklepie amso.pl. Bez problemu dopasujesz je do swojego modelu urządzenia i nie będziesz dzięki temu musiał przejmować się tym, czy napięcie i moc danego egzemplarza jest kompatybilna z Twoim laptopem.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej, koniecznie sprawdź ofertę bezpośrednio na stronie AMSO. Na pewno znajdziesz korzystne i tanie rozwiązanie dla siebie!