Jaki smartwatch do iPhone?

Poszukujesz elektronicznego zegarka najnowszej generacji, który będzie współpracował z Twoim telefonem marki Apple? Oczywiście Apple Watch to prawdopodobnie pierwszy spośród nich, który przychodzi Ci do głowy. Pamiętaj jednak, że z Iphone możesz połączyć urządzenia praktycznie wszystkich innych marek!

Zegarek innej marki?

Biorąc pod uwagę ceny produktów Apple być może nie każdy posiadacz Iphone zdecyduje się również na smartwatch tej samej marki. Tymczasem do tej marki smartfonów pasują również inne urządzenia, jak np. smartwatche:

  • Samsung
  • Kello
  • Xiaomi
  • itd.

Bez względu na markę urządzenia, na jaką się zdecydujesz, zwróć uwagę na jego parametry. Większość dostępnych obecnie na rynku smartbandów, czyli elektronicznych opasek na rękę, jak i tych imitujących klasyczne zegarki – posiada takie funkcje jak:

  • odbieranie i inicjowanie połączeń
  • odbieranie wiadomości SMS oraz z komunikatorów
  • posiada różne, kolorowe tapety do wyboru
  • posiada kilka funkcji „na starcie” oraz możliwość wgrania dodatkowych aplikacji
  • itp.

Coraz więcej modeli smartwatchy oferuje interfejs w języku polskim! Wystarczy zatem przejrzeć np. ofertę: https://smartwatche.pl, aby znaleźć model optymalny dla siebie.

Czy takie urządzenie musi być drogie?

Smartband, bądź zegarek o takim charakterze to sprzęt, jakiego ceny wahają się od kilkuset złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy. Smartwatch kompatybilny z Iphone nie musi być zegarkiem z najwyższej półki cenowej. Przyzwoite zegarki, w przypadku których stosunek ceny do jakości jest atrakcyjny, możesz zakupić już za kilkaset złotych.

Możesz zatem wybierać smartwatche mniej znanych, niż te wszechobecnie reklamowane marki.

Urządzenia marki Kello mogą poszczycić się funkcjami najbardziej obecnie pożądanymi w sprzęcie tego typu. Są oczywiście kompatybilne z telefonami marki Apple.

Kello oferuje szereg modeli dla każdej grupy wiekowej, jak i płci. Większość spośród nich to uniwersalne wzory, jakie przypadną do gustu zarówno dzieciom, jak również dorosłym. Na tle modeli podstawowych wyróżniają się smartwatche sportowe.

Nowoczesne zegarki elektroniczne są urządzeniami w dużej mierze wodoodpornymi. Jeżeli jednak chcesz np. nurkować ze swoim smartwatchem, to musisz przygotować się na nieco większy wydatek. Większość zegarków i opasek Kello jest odporna na wilgoć, z jaką możesz zetknąć się w codziennych sytuacjach. Aby miały wystarczająco wysoką skalę wodoodporności, aby zanurzać je na dłużej w wodzie, lepiej poszukać pośród modeli specjalistycznych, dedykowanych do takich zadań.

Smartwatche na różne okazje

Pod choinkę, na Dzień Kobiet czy z okazji urodzin? A może w jeszcze innych okolicznościach chcesz obdarować kogoś takim gadżetem? To prezent uniwersalny, praktyczny i zarazem atrakcyjny pod względem wizualnym. Możesz wybrać np. typowo „damski”, pasteloworóżowy zegarek albo coś w kolorze chętnie wybieranym przez większość osób, np., białym lub czarnym. Naturalnie do wyboru jest mnóstwo modeli o zróżnicowanych parametrach i kolorystyce.