Tusze do drukarek Epson – oryginalne czy zamienniki?

Epson należy do światowej czołówki firm zajmujących się produkcją urządzeń drukujących i akcesoriów do nich. Wprowadza nowe technologie oraz tworzy kompletne rozwiązania dla swoich klientów, a przede wszystkim rozwiązania przyjazne dla środowiska naturalnego. Dostarcza drukarki atramentowe zapewniające ekonomiczny wydruk. Jaki tusz wybrać? Czy oryginał jest lepszy od zamiennika?

Drukarki atramentowe Epson – czym się wyróżniają?

Marka Epson wprowadziła na rynek drukarki atramentowe z systemem zintegrowanych pojemników o dużej pojemności. Pojemniki na atrament gwarantują oszczędności związane z wydrukiem. Zwróć uwagę, aby właściwie wybrać tusz. Na przykład tusz Epson 664 pasuje do takich modeli drukarek jak: Epson L100, Epson L210, Epson L355, Epson L1300, Epson L565 lub Epson EcoTank ITS L3070. Wszystkie urządzenia gwarantują niezawodny wydruk.

Na dodatek tusz Epson 664 nie sprawia problemów podczas uzupełniania pojemników. Pozwala na ich uzupełnienie bez zanieczyszczania atramentem wszystkiego naokoło. Oryginalny tusz Epson jest objęty gwarancją i powoduje obniżenie kosztu wydruku strony. Drukarki atramentowe Epson są doskonale przystosowane do potrzeb małych biur oraz osób pracujących w domu, a także studentów i uczniów.

Epson t6641 – tusze do drukarek o niezawodnym działaniu

Oryginalny tusz do drukarki Epson stanowi synonim niezawodności oraz wydajności. Zapewnia profesjonalną jakość wydruku, który nie rozmazuje się i nie blaknie z upływem czasu. Drukarki Epson z systemem zintegrowanego pojemnika na atrament wpływają na zwiększenie wydajności oraz obniżenie kosztu wydruku. Czarny tusz do drukarki możesz zamówić na stronie Drukuj24.pl. Butelka o pojemności 70 ml pozwala na wydrukowanie 4 000 stron dokumentów.

Zamienne tusze do drukarki – dlaczego warto z nich korzystać?

Niezawodność i potwierdzona wydajność powodują, że oryginalne tusze do drukarki atramentowej są wybierane przez wielu użytkowników, ale warto mieć świadomość, jakie zalety mają zamienniki. Chociaż oryginalne tusze Epson są ekonomiczne, to jednak zamienny tusz do drukarek atramentowych wpływa na jeszcze większe obniżenie kosztów eksploatacji. Zamienniki są dostarczane przez zewnętrznych producentów, dlatego mogą różnić się jakością, ale nie oznacza to, że należy z nich zrezygnować. Wystarczy wybrać producenta o ugruntowanej pozycji na rynku, aby zyskać pewność, że jakość tuszu nie będzie różnić się znacząco od oryginału.

Tusze do drukarek atramentowych – oryginały czy zamienniki?

Oryginalne tusze zapewniają pełne bezpieczeństwo drukowania, ale częste drukowanie wielu dokumentów sprawia, że pożądane jest obniżenie kosztów eksploatacji. Zamienne tusze do drukarek atramentowych są wówczas najlepszym wyborem. Oryginalny wkład atramentowy Epson 664 kosztuje 22,82 zł przy pojemności 70 ml i wydajności 4 000 stron. Tymczasem zamiennik kosztuje 13,99 zł, ale jego pojemność wynosi 100 ml, a wydajność 5715 stron. Oznacza to, że za wydruk strony przy pomocy oryginalnego tuszu zapłacimy 0,57 gr, a za wydruk strony z zamiennika tylko 0,24 gr. Opłacalność zakupu zamiennika jest wyraźna.