Certyfikaty SSL Wildcard w IQ – sprawdź nasze Rapid SSL

Szukasz sposobu na to, by Twoja firma mogła funkcjonować w internecie w pełni bezpiecznie? Zadbaj o zabezpieczenie swojej strony certyfikatami SSL. Dowiedz się więcej na ten temat i sprawdź możliwości ochrony z oferty IQ. Wszystkie potrzebne informacje znajdziesz w naszym artykule. Zapraszamy do lektury!

Certyfikaty SSL – postaw na pełne bezpieczeństwo

Internet oprócz wielu możliwości jest także źródłem niebezpieczeństw. Jeżeli prowadzisz biznes oparty na obecności w sieci, musisz szczególnie mocno przyłożyć się do tego, by zarówno Twoje dane, jak i dane Twoich klientów były w pełni bezpieczne. Najlepsze rozwiązanie to szyfrowanie SSL.

Szczególnie korzystna oferta czeka na Ciebie w firmie IQ. Zapewnia ona wysokiej jakości certyfikaty Rapid SSL Wildcard. To opcja, która chroni dowolną liczbę subdomen przez rok i charakteryzuje się rozpoznawalnością przeglądarek na poziomie 99,90%. Oferuje ona szyfrowanie SSL do 256 bitów i weryfikację metodą Domain Validation. Wszystko to w bardzo korzystnej cenie.

To nie jedyne certyfikaty SSL na jakie możesz zdecydować się, korzystając z oferty IQ. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi możliwościami dostępnymi na stronie. Dzięki dużym możliwościom personalizacji bez problemu znajdziesz rozwiązanie idealne dopasowane do potrzeb i budżetu Twojej firmy.

Zakup domeny internetowej – szybko, bezpiecznie i tanio

Startujesz od zera i interesują Cię także domeny internetowe? W IQ z pewnością uda Ci się znaleźć adres, pod którym Twój biznes zawojuje sieć. Możesz wykorzystać przy tym najpopularniejsze w kraju rozszerzenia takie jak .pl lub .com.pl. Jeżeli planujesz zawojować globalny rynek, sprawdź także dostępność adresów .com oraz .eu!

Zakup domeny jest szybki i tani. Koszty pierwszej rejestracji w IQ są bardzo konkurencyjne, więc na pewno nie będziesz na tym stratny. Na stronie znajdziesz również wszystkie informacje o dodatkowych płatnościach związanych z przedłużeniem domeny o kolejne lata. To jedna z najlepszych ofert dostępnych na rynku, więc dobrze się z nią zapoznaj.

Potrzebujesz porady w kwestii wyboru rozszerzenia i nazwy? Artykuły ekspertów IQ pomogą Ci także w tej kwestii i dzięki nim szybko znajdziesz najlepsze domeny internetowe. Dzięki temu będziesz mógł budować silną i skuteczną markę na podstawie wybranego adresu.

IQ – nowoczesne Data Center dostosowane do Twoich potrzeb

Interesują Cię inne usługi związane z hostingiem i bezpiecznym przechowywaniem danych? Oferta IQ jest bardzo rozbudowana i obejmuje między innymi usługi zarządzane, serwery dedykowane oraz administrację i konsulting IT. Co istotne, wszystkie dostępne opcje są wysoce spersonalizowane i można dostosować je do potrzeb własnej firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź stronę www.iq.pl. Znajdziesz tam wszystkie niezbędne informacje w tym szczegóły oferty i cenniki. Zapoznasz się również lepiej z tamtejszymi środkami ochrony danych, dzięki czemu będziesz mógł w pełni świadomie zdecydować czy jest to wybór odpowiedni dla Ciebie i Twojego biznesu.