Niezawodny Dell konfigurator dla wszelkiego rodzaju firm

Niezależnie od tego, czy zarządzamy małą, średnią czy też dużą firmą, odpowiednie zaplecze informatyczne to podstawowy aspekt, o który powinien zadbać każdy przedsiębiorca. Sprawnie działająca infrastruktura przyczynia się do poprawy oraz usprawnienia funkcjonowania całego biznesu. Co więcej, ułatwia zarządzać firmą, a także zapewnia zabezpieczenie techniczne, dzięki czemu przechowywane dane firmowe są w pełni bezpieczne. By wybrać jak najlepiej sprawdzające się w naszej firmie urządzenie, należy kierować się przede wszystkim jej potrzebami oraz wymaganiami. Dell konfigurator będzie rozwiązaniem, które świetnie sprawdzi się w każdego typu firmie.

dell serwer

Dell konfigurator – skuteczna pomoc dla Twojej firmy

Wysoka wydajność oraz długa funkcjonalność to cechy, którymi powinien charakteryzować się dobry serwer dla firmy. Jego zadaniem jest zagwarantowanie uporządkowanej i efektywnej pracy, jak również zadbanie o należytą ochronę przechowywanych na dysku danych. Dzięki temu zabezpieczeniu wszelkie poufne informacje, takie jak wewnętrzne dokumenty firmowe, dane personalne klientów, czy pracowników nie są narażone na wyciek lub utratę. Mogłoby się to wiązać z poważnymi konsekwencjami, jakimi są straty finansowe. By uniknąć tego typu sytuacji, Dell konfigurator wyposażony został w takie funkcje, jak bezpieczne przechowywanie oraz udostępniane plików, tworzenie ich kopii zapasowych, czy też zarządzanie bazą danych.

Serwer Dell R6415 oraz jego możliwości

Ciekawą propozycją dostępnych na rynku serwerów jest model Dell R6415. Umożliwia wykorzystanie w nim jednego z sześciu modeli procesorów, posiadających od 8 do 32 rdzeni, a także daje możliwość użycia 32 lub 63 MB pamięci podręcznej. Kolejnymi zaletami serwera jest zastosowanie aplikacji typu Big Data, chmur hybrydowych oraz vSAN. Zwiększona wydajność oraz dostępne parametry modelu to cechy, dzięki którym sprawdzi się on świetnie niemal w każdego rodzaju firmie. Gwarantuje wysoką jakość pracy oraz niezawodne użytkowanie.

Dell R740xd – dostępne opcje

Gwarancja rozwoju dużych firm oraz instytucji bazuje na odpowiednich i sprawdzonych serwerach. Model Dell R740xd jest zatem szczególnie polecanym urządzeniem, wpływającym na poprawę prosperowania działalności pracujących na dużej ilości danych. Serwer ten wyposażony został w system operacyjny OpenManage, co pozwala na znaczne zautomatyzowanie zarządzania zadaniami oraz gwarantuje punkt dostępu, dzięki któremu możliwe jest odpowiednie monitorowanie i zarządzanie systemami.